Kalite & Çevre Politikamız

Salvin olarak en önem verdiğimiz değer yüksek kalitedir. Yüksek kalite ilkesini benimseyerek sürekli olarak pazar eğilimlerini takip etmekte, teknoloji altyapımızı yenilemekte ve çalışanlarımıza yatırım yapmaktayız.

Bu amacımızı sürdürebilmek için kurduğumuz ölçüm laboratuvarlarıyla üretim öncesinde, üretim sırasında veya üretim sonrasında ürünlerimize kalite standartları testleri uyguluyoruz.

ISO 9001’ de belirtilen prensiplere dayalı bir Kalite Yönetim Sistemi ile çalışıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarını uluslararası standartlara uygun olarak karşılamayı garanti ediyoruz.

Tüm hatlarımızda bulunan anlık kontrol sistemleri sayesinde üretim verilerimizi takip ederek her zaman için yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

Salvin olarak çevreye ve doğaya çok önem veriyoruz. Sıfır atık ilkesini benimseyerek yaptığımız çalışmalarla çevreye ve doğaya zarar vermeden üretim yapıyoruz.

Hedefimiz

  • Müşteri beklentilerini hizmet ve kalite açısından karşılayarak şikayetleri en aza indirmek
  • Performansımızı, kalitemizi ve hizmetimizi sürekli olarak arttırmak
  • Herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında anında çözüm üretip en kısa sürede sorunu ortadan kaldırıp kalıcı çözümler üretmek.
  • Günden güne değişen pazar ihtiyaçlarını doğru analiz ederek yeni teknolojilere yatırım yapmak ve ürün çeşitliliğini arttırmak
  • Üretim verimliliğini en üst seviyeye çıkarmak
  • Çevreye ve doğaya verebileceğimiz zararları en aza indirmek için yenilenebilir enerji kaynaklarına yatırım yapmak, sıfır atık ilkesini üretimin her alanında uygulamak.

Sertifikalarımız